ربات اخبار لحظه به لحظه

ربات اخبار لحظه به لحظه

ساخت ربات اخبار لحظه به لحظه

ربات اخبار لحظه به لحظه ، یک خبر عالی برای تمامی طرف داران اخبار!!! همان طور که می دانید تلگرام ربات های بسیار زیادی دارد در همه زمینه ها سرگرم و تفریحی و پول ساز و غیره … امروز یکی از بهترین و پرکارآمدترین ربات های تلگرامی را میخواهیم به شما معرفی نماییم.

ربات اخبار لحظه به لحظه ، یک ربا عالی و بی نظیر مخصوص تمامی افرادی که علاقه ایی خاص به اخبار دارند و همواره پیگیر اخبار هستند.

<می خواهید ربات ربات اخبار لحظه به لحظه تلگرام را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

ربات اخبار لحظه به لحظه
ربات اخبار لحظه به لحظه

طراحی ربات اخبار لحظه به لحظه

مهمترین اخبار روز را در تلگرام دنبال نمایید.
به تازگی که اپلیکیشن تلگرام امکان ایجاد کانال ها ارتباطی را فراهم کرده است دریچه ای جدید رو به کاربران این شبکه اجتماعی رونمایی شده و امکانات قابل توجه این کانال ها باعث شده تا با اقبال بی نظیری روبرو شوند.

از همین رو تعدادی از اهالی رسانه و خبر، با راه اندازی یکی از این کانال ها به نام #کانال_ویژه_خبری اخرین اخبار مهم، تصاویر و تحلیل های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی را با سرعت و دقت به اطلاع اعضای این کانال می رسانند.

تعداد زیادی از مسئولین محترم ، استانداران، مدیران و اهالی و اصحاب رسانه نیز در این کانال خبری عضو بوده و علاوه بر ارسال مطالب و اخبار داغ و فوری، از محتوای این کانال خبری استفاده می کنند.

شما هم می توانید اگر نسخه تلگرام خود را آپدیت کرده اید از طریق کلیک بر روی لینک زیر به جمع خانواده #کانال_ویژه_خبری بپیوندید.

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات  اخبار لحظه به لحظه تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

ساخت ربات

با سفارش و ساخت این ربات توسط تیم برنامهنویسی مهندس گودرزی و نصب آن به روی تلگرام خود دیگر نیازی نیست تا عضو تمامی کانال های خبر و اطلاع رسانی تلگرام شوید. تها کافیست همین ربات را سفارش دهید و اخبار را لحظه به لحظه دنبال نمایید.
فرقی ندارد که شما به دنبال چگونه اخباری هستید!؟ اخبار طلا و ارز، اخبار ورزشی، اخبار سیاسی، اخبار اقتصادی و غیره
ربات اخبار لحظه به لحظه ، تمامی خبر هارا در اختیار شما قرار میدهد.

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات اخبار لحظه به لحظه تلگرام**
**طراحی ربات اخبار لحظه به لحظه به صورت اختصاصی و حرفه ایی**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

بات تلگرام چیست؟

ربات تلگرام یک ابزار و وسیله بسیار قدرتمند است. در حقیقت یک نرم افزار است که می تواند با مخاطبان شما در ارتباط باشد. شما به وسیله این نرم افزار می توانید در گروه های دیگر عضو شوید و یا یک اجتماع دو طرفه بین خودتان و مخاطبان به وجود آورید. ربات تلگرام این قابلیت را نیز دارد که در هر لحظه به مخاطبانتان و گروه های خود پیام فرستاده و همچنین قادر به شنیدن پاسخ اعضا نیز باشید.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =