ربات-اد-کن-تو-گروه

ربات اد کن تو گروه

ساخت ربات اد کن تو گروه

ربات اد کن تو گروه

ربات اد کن اجباری گروه رایگان

ربات اد کن پیشرفته

ربات اد کن گروه تلگرام

ربات اد کن گروه رایگان

ربات اد کن کانال

 

 

سورس ربات اد کن تو گروه

رباتی که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم رباتی جذاب و پرکاربرد برای مدیران گروه‌های تلگرامی است. ربات اضافه‌کردن عضو به گروه قادر است مخاطبان شما را در فرایندی تصاعدی به چندین برابر افزایش دهد. در ادامه به ویژگی‌های این ربات مطابق با نیازهای متنوع مدیران کانال‌ها و گروه‌ها خواهیم پرداخت.
در حال حاضر کسب‌وکارهای کوچک و درآمدزای فراوانی در غالب گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی فعالیت می‌کنند. موفقیت در عرضه‌ی محصولات و خدمات در این‌گونه گروه‌ها صرفاً کیفیت تولیدات ارائه‌شده نیست. یک کسب‌وکار موفق در دنیای واقعی هم نیاز به مراجعه‌کننده دارد چه رسد به کسب‌وکارهای مجازی که حتی از موهبت مشتری‌های گذری هم بی‌بهره هستند.

بازدیدکننده مناسب برای این‌گونه مشاغل از فروش مقطعی کالا و خدمات‌شان واجب‌تر است. بدون مخاطب مکفی هر کسب‌وکاری به مرور از رونق می‌افتد و این اتفاق ناخوشایندی‌ست که به‌واسطه‌ی ناآگاهی صاحبان مشاغل دیر یا زود واقع می‌شود. شاید شما هم صاحب یکی از این کسب‌وکارهای تلگرامی باشید و بخواهید بازدیدکنندگان خود را بیشتر و مخاطبان خود را از این افزایش شگفت‌زده و به انتخاب خود مطمئن‌تر کنید. برای این‌کار کافی‌ست از ربات «اَد تو گروه» استفاده کنید و به‌ازای هر کاربر چندین کاربر جدید را با محصولات و خدمات خود آشنا کنید. شما به ربات دستور می‌دهید که هیچ کاربری حق استفاده از امکانات گروه را ندارد مگر این‌که تعداد مشخصی از دوستان خود در تلگرام را به گروه اضافه کند. ربات هم درخواست شما را اجابت می‌کند. به همین سادگی!

<می خواهید ربات اد کن تو گروه فیک را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

سورس ربات اد کن تو گروه


اما عضوگیری بیشتر تنها مختص کسب‌و‌کارهای تلگرامی نیست. اگر جزو آن دسته از افراد خوش‌ذوق هستید که آثار خود را برای بازدید عموم در تلگرام قرارداده‌اند (آثار هنری، ادبی، نظری و غیره) پس به‌خوبی می‌دانید که مخاطب باید شما را بشناسد، بداند که شما آنجایید، یک گروه تلگرامی دارید، و آثار خود را به‌نمایش گذاشته‌اید. از هر صد نفر که وارد گروه شما می‌شوند چند نفر مخاطب دائمی شما هستند؟ و چند نفر بلافاصله گروه را ترک می‌کنند؟! راه حل ما برای شما استفاده از ربات هوشمند «اد تو گروه» است. چرا؟ نخست این‌که با استفاده از این ربات می‌توانید افراد زیادی را به گروه خود اضافه کنید!

 

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ربات اد کن تو گروه تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**
**طراحی ربات اد کن تو گروه تلگرامی به صورت اختصاصی و حرفه ایی**

برنامه نویسی ربات اد کن تو گروه

اما صبر کنید. تعداد زیادی از این افراد همان ابتدا از گروه خارج می‌شوند. اما آن‌ها که مخاطبان جدی آثار شما هستند همچنان در گروه می‌مانند. پس شما مخاطب هدف خود را پیدا کرده‌اید. این دسته از مخاطبین معمولاً با افرادی معاشرت دارند که مثل خودشان فکر می‌کنند، مثل خودشان رفتار می‌کنند، و علاقمندی‌های مشابه فراوانی دارند. این‌جاست که ربات ما وارد عمل می‌شود و از آن‌ها می‌خواهد که برای مشارکت در گروه و بهبود کیفی گروه، و حتی جذابیت‌های بیشتر، دوستان خود را به گروه اضافه کنند. روش فوق‌العاده‌ای نیست؟!

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات اد کن تو گروه تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

ساخت ربات


اما کیفیت کار ربات کمیت‌ساز ما به همین فرایند ساده ختم نمی‌شود. این ربات می‌تواند فرایند عضوگیری را کاملاً هوشمندانه انجام دهد. شما می‌توانید به او دستور دهید که تعداد مشخصی عضو را به گروه اضافه کند و از فعالیت مفید هر کاربر در دعوت دوستان خود گزارش تهیه کنید. همین قابلیت برای آمارگیری از افرادی که خارج شده‌اند نیز وجود دارد. ربات می‌توانید پیام‌های کاربران را سفارشی کند و محدودیت‌های متعددی بر رفتار آنان اعمال کند. با انتخاب این ربات تنها چیزی که از دست می‌دهید مخاطب کمتر است!

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − سه =