ربات افکت گذاری روی تصاویر

ربات افکت گذاری روی تصاویر

ساخت ربات افکت گذاری روی تصاویر

امروز هم مانند همیشه قصد داریم تا یکی دیگر از ربات های پرکاربد ربات تلگرامی را به شما معرفی نماییم. یک ربات عالی و بسیار کارآمد!!! در این مقاله قصد داریم ربات افکت گذای روی تصاویر را به شما معرفی نماییم.

معرفی ربات قدرتمند افکت گذاری روی تصاویر

با پیدایش شبکه های اجتماعی و افزایش روز افزون کاربران ، سطح ارتباطی و خلاقیت نیز افزیش یافته است. به گونه ایی که با یک ربات تلگرامی می توانید بسیار کار های خلاقانه انجام دهید. و بهترین افکت ها رارا برای تصویر خود خلق نمایید.
این ربات هوشمندانه و خلاقانه ربات افکت گذاری روی تصاویر می باشد که شما با ایم ربات می توانید بهترین افکت ها را به تصویر خود بدهید و عکس خود را جذاب تر نمایید.
این ربات حرفه ایی با زبان php  برنامه نویسی شده است.

**پیشنهاد مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات افکت گذاری تصویر تلگرام**
**طراحی ربات افکت گذاری روی تصاویر به صورت اختصاصی و حرفه ایی**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**
 

معرفی ربات قدرتمند 

برای استفاده از این ربات کافیست آی دی ربات را در تلگرام چت کنید تا با چت با این ربات تصاویر خود را زیباتر سازید. نکته قابل توجه در این زمینه زبان این ربات است زیرا این ربات از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.

کار با این ربات به دلیل کاربری ساده سبب شده تا کاربران آن را یک ربات هوشمند اما در عین حال ساده معرفی کنند فقط کافیست به این ربات یک پیام بدهید تا شما را در ساخت افکت زیبا برای تصاویر مورد نظرتان راهنمایی کند.

ربات افکت گذاری روی تصاویر
ربات افکت گذاری روی تصاویر

کارایی طراحی ربات افکت گذاری روی تصاویر چیست؟

با خرید و فعال سازی این ربات به روی تلگرام خود می توانید به راحتی و در کمترین زمان هر گونه افکتی را که دوست دارید به روی تصویر خود اضافه کنید.

مراحل کار با ربات افکت تصویر

  1. سفارش ساخت ربات به گروه فنی یاران افزار.
  2. نصب ربات به روی تلگرام خود
  3. حالا وارد صفحه ربات شوید.
  4. گزینه شروع (start) را انتخاب نمایید.
  5. عکس مورد نظر خود را برای ربات ارسال نمایید.
  6. به صورت رندوم یک افکت به روی عکس شما اعمال می شود.
  7. اگر بخواهید افکت را خودتان انتخاب نمایید باید دستور Filters/ را انتخاب نمایید.
  8. حالا افکت ها برای شما ارسال می شود.
  9. افکت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برنامه نویسی ربات افکت گذاری روی تصاویر

همه ما دوست داریم تا بهترین عکس هایمان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاریم و یا افکت های خاص به روی عکس خود اعمال نمایم . این افکت می تواند سیاه سفید باید و یا هزاران افکت دیگر… بستگی به سلیقه شما دارد.
رباتی که به شما معرفی کرده ایم این امکان را در اخیتار شما قرار داده است که بهترین افکت ها را به روی تصویر شما اعمال نماید. و تصویری بی نظیر بسازد.

 

<<هدف ما آشنایی شما با محصولات و ربات های تلگرامی می باشد که هر یک از این ربات ها به صورت جداگانه امتیازت خوب بسیاری دارند. و هر کدام می توانند به سود دهی شما بسیار کمک نمایند. از جمله ربات فروش ممبر اتوماتیک که به تمامی مدیران کانال ها و گروه های تلگرامی توصیه می شود.>>

 

ربات افکت گذاری روی تصاویر
ربات افکت گذاری روی تصاویر

راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار چگونه است؟
شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷
شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷

 

سخن آخر

امروز شما را با ربات جذاب افکت تصویر در تلگرام آشنا کردیم. شما با استفاده از این ربات علاوه بر ایجاد افکت به روی تصاویر خود. می توانید به رایگان کانال خود را نیز تبلیغ نمایید.
چگونه ؟
با کمک این ربات می توانید به راحتی آدرس گروه و کانال خود را روی عکس بنویسید و بعد از انتشار آن در کانال خود و فوروارد کردن آن در دیگر گروه ها خواهید متوجه شد که کم کم ممبر هایتان افزایش می یابد.

موفق باشید

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =