ربات بات فادر Botfather فیک

ربات بات فادر Botfather فیک

ساخت ربات بات فادر Botfather فیک 

ربات بات فادر Botfather فیک

دانلود بات فادر

بوت فادر فارسی

ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام بات فادر

 

ربات بات فادر

امروزه پرکاربرد ترین استفاده از تگرام ربات های تلگرامی می باشد. و تعداد ربات ها روز به روز در حال افزایش می باشد. کار با ربات ها بسیار راحت می باشد. اما یک نکته وجود دارد؟! ممکن است شما بخواهید خودتان ربات بنویسید و در نتها به روی تلگرام خود نصب و فعال نمایید. چگونه می توان این کار را انجام داد؟؟؟
شما با استفاده از ربات بات فادر به راحتی می توانید ربات خود را به روی تلگرام خود نصب نمایید. در ادامه این مقاله به شما ربات بات فادر را معرفی می نماییم….

 

<می خواهید ربات بات فادر Botfather فیک را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

آموزش کار با ربات تلگرام بات فادر

۱-دستور setuserpic/ جهت تغییر تصویر

از این دستور برای تغییر تصویر پروفایل ربات تلگرام استفاده می شود. بعد از ارسال این دستور ،بات فادر از شما میخواهد که ربات مورد نظر خود را از روی صفحه کلیدی که برایتان نمایش می دهد انتخاب کنید. پس از انتخاب ربات تلگرام مدنظرتان ، تصویر خود را ارسال نمایید. تصویری که میخواهید ارسال کنید را حتما به صورت عکس ارسال کنید.

۲-دستور setname/ جهت تغییر نام
این دستور را می توانید برای تغییر نام ربات تلگرام به کار ببرید. منظور از تغییر نام ، آن نامی هست که ربات در میان لیست مخاطبین دیده می شود ، نه نام کاربری ربات.

۳-دستور setabouttext/ جهت تغییر متن درباره ربات
به کمک این دستور میتوانید متن درباره ربات که در قسمت نمایش اطلاعات کانتکت آورده می شود را تغییر دهید. این متن محدودیت کاراکتر دارد ، پس باید کوتاه باشد.

۴-دستور setdescription/ جهت تغییر متن قبل از استارت
همانطور که دیده اید ، در ربات های تلگرام قبل از فشردن دکمه استارت یک متن توضیحات درباره عملکرد و کارهایی که آن ربات میتواند انجام دهد وجود دارد. شما به کمک این دستور میتوانید آن متن را در ربات تلگرام خود ویرایش نمایید.

۵-دستور deletebot/ برای حذف
همانطور که از نام دستور مشخص است ، از این دستور برای حذف ربات تلگرام استفاده می شود. بعد از ارسال دستور و انتخاب ربات مدنظرتان ، نیاز هست تا متن زیر را عینا به بات فادر ارسال کنید تا حذف ربات تلگرام تان را تایید کنید. متن مد نظر:

Yes, I am totally sure.

۶- دستور setname /برای تغییر نام ربات
۷- دستور setdescription /برای تغییر توضیحات ربات
۸- دستور setabouttext /برای تغییر اطلاعات معرفی ربات
۹- دستور setuserpic / تغییر تصویر پروفایل ربات
۱۰- دستور token /تولید و یا نمایش توکن ربات
۱۱- دستور revoke /تغییر توکن

 

ربات بات فادر چیست؟

ربات بات فادر ( Botfather )  رباتی است که با کمک آن می توانید به  راحتی هر رباتی کهم یخواهید بسازید و ان را فعال نمایید. کار با این ربات بسیار راحت می باشد و تمامی پیش نیاز های یک ربات در این ربات بات فادر وجود دارد همان طور که از اسم این ربات مشخص است این ربات یک ربات مرجع و پدر می باشد.

 

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ربات بات فادر Botfather فیک تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**
**طراحی ربات بات فادر Botfather فیک تلگرامی به صورت اختصاصی و حرفه ایی**

آموزش ساختن ربات تلگرام با بات فادر

پس از شروع چت با ربات بات فادر و انتخاب گزینه Start ، لیستی همانند شکل زیر به شما نمایش داده خواهد شد که هر کدام عمل خاصی را در روند ساختن ربات تلگرام انجام می دهند. با انتخاب دستور اول، یعنی دستور /newbot شما به ربات پدر می فهمانید که قصد دارید یک ربات جدید را بسازید. پس از ارسال این دستور ، برنامه از شما یک اسم برای ربات جدید می خواهد. اسم دلخواه خود را برای رباتتان انتخاب کرده و سپس آن را ارسال نمایید.

نحوه ساختن ربات تلگرام
در مرحله بعدی ساختن ربات تلگرام ، برنامه از شما درخواست یوزرنیم خواهد نمود که این نام کاربری باید علاوه بر یکتا بودن، در انتها عبارت bot را نیز داشته باشد. پس از انتخاب نام کاربری مناسب برنامه به شما یک پیام با متن موفقیت آمیز بودن ساخت ربات خواهد داد که در آن یک توکن نیز برای شما ارسال شده است. این توکن که در شکل مشخص شده است، را باید کپی کرده و در جایی نگهداری کنید. در حقیقت این توکنف به عنوان یوزرنیم و پسورد شما برای ورود به ربات محسوب می گردد و بدون آن قادر به برقراری ارتباط با رباتتان نخواهید بود.


سایر دستورات ساختن ربات تلگرام

تا به اینجا شما موفق به ساخت یک ربات شده اید اما برای اینکه بتوانید با آن کار کنید و آن را برنامه نویسی کنید باید دانش برنامه نویسی داشته باشید و در این زمینه اطلاعاتی را داشته باشید. در این قسمت سایر دستوراتی که برای ساختن ربات تلگرام توسط بات فادر پیشنهاد می گردد، بررسی خواهد شد.

 

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات بات فادر Botfather فیک تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

 

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =