تغییر-نام-فایل

ربات تغییر نام فایل

ساخت ربات تغییر نام فایل

 

ربات تغییر نام فایل

ربات تغییر نام فایل حجم بالا

ربات تغییر نام فایل با حجم بالا

ساخت ربات تغییر نام فایل

ربات تغییر نام فایل تا یک گیگ

ربات تغییر نام فیلم

ربات تغییر تگ فایل حجم بالا

سورس ربات تغییر نام فایل

ربات ویرایش فایل

همه‌ی ما تجربه‌ی مواجهه با فایل‌های حجیم تلگرام را داشته‌ایم. فکر کنید نیاز دارید که عنوان یکی از این فایل‌ها را تغییر دهید. چه می‌کنید؟ باید فایل را دانلود کنید، نام فایل را تغییر دهید، و مجدداً فایل را آپلود کنید. تجربه‌ی کسل‌کننده‌ای نیست؟!

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات تغییر نام فایل تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

بدتر از آن، فقط لحظه‌ای تصور کنید که فایل حجیمی را در تلگرام آپلود کرده‌اید و عنوانش اشتباه است (حادثه که خبر نمی‌کند!). و از همه بدتر این‌که وسط این‌همه دردسر سرعت اینترنت کم شود و یا از بدحادثه به‌کلی قطع شود. اگر فکر می‌کنید که این مسئله چیز پیش‌پاافتاده‌ای است و احتمالاً هرگز دچار چنین مشکل ساده‌ای نمی‌شوید تنها کافی‌ست عبارت «تغییر نام فایل در تلگرام» را به‌خصوص به زبان انگلیسی در گوگل جستجو کنید تا به اهمیت این مسئله پی ببرید. و این موضوع به‌خصوص برای آندسته از کاربران تلگرام اهمیت دارد که در این ابزار ارتباطی کسب‌وکاری دارند و از این راه امرار معاش می‌کنند.

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ربات تغییر نام فایل تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**
**طراحی ربات تغییر نام فایل تلگرامی به صورت اختصاصی و حرفه ایی**


اما همیشه راه حل مناسبی وجود دارد. پیشنهاد ما برای شما ربات تغییر نام فایل است: امکانی ساده و راهگشا برای تغییر نام فایل‌ها بدون هدردادن حجم اینترنت عزیزتان. شما می‌توانید با صرف هزینه‌ی ناچیزی از قابلیت ویژه‌ی این ابزار بهره‌مند شوید. ربات تغییر نام فایل قادر است عنوان هر فایلی را برای شما در کمترین زمان ممکن تغییر دهد: فایل را آپلود کنید، یک عنوان جدید انتخاب کنید، یا حتی عنوان قبلی را بازگردانید.

<می خواهید ربات تغییر نام فایل را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>


ویژگی دیگر این ربات تغییر پسوند فایل‌هاست. در نظر بگیرید که فایلی را ارسال کرده‌اید و نیاز دارید پسوند آن را تغییر دهید. این مسئله برای وبمسترهایی که دستی بر تلگرام دارند و به‌خصوص برای مدیران کانال‌های تلگرامی بسیار مهم است. اگر به هر دلیلی نیاز به تغییر فرمت و پسوند فایل خود داشته باشید، مسئله‌ای که به‌ویژه در کانال‌های اختصاصی موزیک شایع است، در خوشبینانه‌ترین حالت باید پسوند فایل را عوض کنید و فایل را مجدداً ارسال کنید. حالا در نظر بگیرید که شما نیاز به ویرایش بیش از بیست فایل داشته باشید! و دقت کنید که این اتفاقات معمولاً درست وقتی پیش می‌آید که شما فرصت بسیار کمی برای رفع‌و‌رجوع اشتباه خود دارید. در این مورد و تمامی موارد قبلی بهترین راه حل ربات تغییر نام فایل است.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =