ربات جوین اجباری

ربات جوین اجباری

ساخت ربات جوین اجباری

ربات جوین اجباری

ربات جوین اجباری گروه

ساخت ربات جوین اجباری

آموزش ساخت ربات جوین اجباری

ساخت ربات جوین اجباری در کانال

اموزش ساخت ربات جوین اجباری

ساخت ربات جوین اجباری گروه

ربات اد کن اجباری گروه رایگان

طراحی ربات جوین اجباری

ربات جوین اجباری نظیر سایر ربات‌های تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که کاربران گروه تلگرامی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. به‌طور کلی این ربات کاربران را مجبور می‌کند که برای استفاده از امکانات خاصی مانند حضور در گروه و گفتگو با دیگر کاربران حتماً در کانال خاصی که از طرف ربات تعیین می‌شود عضو شوند.

 

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات جوین اجباری تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

 

همچنین این ربات می‌تواند از کاربر بخواهد که در قبال حضور و استفاده از امکانات گروه شما تعداد مشخصی از کاربران دیگر را که باز هم از طرف ربات تعیین می‌شوند به گروه دعوت کند. اما این تمام ویژگی‌های منحصر به فرد ربات جوین اجباری نیست. در ادامه به بررسی برخی از امکانات و ویژگی‌های این ربات منحصر به فرد می‌پردازیم.

برنامه نویسی ربات جوین اجباری

برای استفاده از این ربات لازم است که پیش از هر چیز او را ادمین کانال کنید و دسترسی‌های مورد نظر خود را بر اساس خواسته‌ای که از ربات دارید برای او فراهم کنید. البته همیشه می‌توانید تعیین کنید که خودتان یا کسانی که شما انتخاب می‌کنید هم بتوانند به ربات دستور دهند؛ یا هر زمان که خواستید مدیریت ادمین یا ادمین‌ها را لغو کنید. ربات شما بسیار مبادی آداب است. پس حتماً از این ویژگی او استفاده کنید و به کاربران تازه‌وارد خوش‌آمد بگویید. امکانی نیست که با ربات جوین اجباری ممکن نباشد.

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ربات جوین اجباری تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**
**طراحی ربات جوین اجباری تلگرامی به صورت اختصاصی و حرفه ایی**

می‌توانید پیام‌های همگانی ارسالی کنید، و حتی پیام‌های دیگری را که مد نظر دارید به‌سادگی فوروارد کنید. اگر مطلب خاصی را به هر دلیل نافی قوانین گروه خود می‌دانید به‌سادگی می‌توانید از انتشار آن جلوگیری کنید. این موضوع به‌ویژه در مورد کسانی که به راحتی ناسزا می‌گویند بسیار حائز اهمیت است. با این ویژگی می‌توانید از یک واژه تا یک سطر از مطالب نامناسب را فیلتر کنید. در عین حال هر زمان که مایل بودید می‌توانید فیلتر را بردارید. بعضی از کاربران زیاد مطلب ارسال می‌کنند؟ به‌سادگی با چند کلیک محدودشان کنید طوری که نتوانند بیش از چند پیام متوالی ارسال کنند. حتی می‌توانید تعداد مشخصی از پیام‌ها را کلاً حذف کنید.

طراحی ربات جوین اجباری


ربات اجازه می‌دهد گروه را هر طور که مایلید اداره کنید. می‌توانید به اعضا به دلیل رفتاری که شما ناشایست تلقی می‌کنید اخطار دهید (و البته به‌جای خود این اخطار را پاک کنید). می‌توانید از مشارکت فرد خاصی در گروه، خواه عضو عادی باشد یا ادمین، جلوگیری کنید و فقط امکان مرور مطالب دیگران را برای او فراهم کنید؛ حتی می‌توانید برای این کار زمان مشخصی در نظر بگیرید. ربات این امکان را فراهم می‌کند که هر زمان خواستید عضو خاصی را به‌کلی از گروه خارج کنید! و هرگاه رأفت شما شامل حال عضو خاطی شد می‌توانید مجدداً او را به گروه بازگردانید. ربات حتی می‌تواند گروه را کلاً فعال و غیرفعال کند.

<می خواهید ربات جوین اجباری را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>


فرض کنید یک ربات تبلیغاتی بدون دعوت وارد گروه شما شده است! و شما اصلاً تمایلی به حضور او و فعالیت‌های مخربش در گروه ندارید. این‌جاست که ربات جوین اجباری وارد عمل می‌شود گروه شما را از شر این مهمانان ناخوانده نجات می‌دهد. این ربات قادر است اعضای گروه شما را در مدت کوتاهی تصاعدی افزایش دهد و شما تنها این روند صعودی را به تماشا می‌نشینید. با فعال‌کردن قابلیت جوین اجباری به کاربران اعلام می‌کنید که مثلاً برای امکان خاصی نظیر چت در گروه حتماً باید در کانال خاصی عضو شوند. به همین ترتیب می‌توانید از کاربر بخواهید که برای عضویت حتماً لازم است تعداد مشخصی کاربر را به گروه دعوت کنند و این تعداد را هم خود شما انتخاب می‌کنید. البته همیشه این امکان وجود دارد که کاربر خاصی از این کار معاف شود! به‌خاطر داشته باشید که شما می‌توانید هر وقت مایل بودید فتیله ربات را پایین بکشید و آن را غیرفعال کنید (کاری که احتمالاً هرگز انجام نخواهید داد!). این ربات راهنمای خاص خود را دارد. پس نگران نحوه‌ی استفاده از آن نباشید.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سیزده =