ربات رفع ریپورتی

ربات رفع ریپورتی

ساخت ربات رفع ریپورتی

!! ربات رفع ریپورتی تلگرام !!

!! رفع ریپرتی با یک کلیک در کمتر از چند دقیقه !!

!! ربات رفع ریپورتی تلگرام ، یک ربات کاملا رسمی برای رفع مشکل ریپورت میباشد. !!

تلگرام شماره تلفن افرادی را که در گوشی شما ذخیره نشده باشد را به عنوان غریبه میشناسد و در هنگام ارسال پیام دو گزینه Report spam و add contact نمایش داده میشود.همچنین در تلگرام دسکتاپ دو گزینه Report spam و Hide نمایش داده میشود که شما میتوانید آن شخص را به مخاطبین خود اضافه کنید یا اگر مزاحم است آن را ریپورت کنید

آیا میدانید یپورت در تلگرام به چه شکلی صورت میگیرد؟

ریپورت شدن در تلگرام به آن معناست که دیگر کاربران این مسنجر، شما را به عنوان یک فرد مزاحم گزارش کرده‌اند و حالا شما قادر به ارسال پیام برای کاربران ناشناس تلگرام نخواهید بود و فقط می‌توانید به کسانی پیام دهید که شماره شما در لیست مخاطبین آن ها ثبت و ذخیره شده باشد. برای مثال اگر شما در یک گروه باشید و برای اعضای ناشناس آن گروه پیام ارسال کنید و به نوعی ایجاد مزاحمت نمایید (با اسپم یا ارسال پیام های تبلیغاتی و توهین آمیز و غیره)، آن ها می‌توانند شما را ریپورت کنند و بدین صورت محدودیت ارسال پیام برایتان از سوی تلگرام اعمال گردد یا اصطلاحا شما با ریپورت تلگرام مواجه شوید.

ریپورت تلگرام

اما چگونه یک فرد در تلگرام ریپورت می‌شود؟ اگر دقت کرده باشید زمانی که یک فرد ناشناس در تلگرام برایتان پیام ارسال می‌کند یک گزینه قرمز رنگ با عنوان Report Spam در بخش فوقانی صفحه نمایان می‌شود. اگر شما این گزینه را لمس کنید، اکانت فرد مورد نظر به عنوان یک مزاحم ریپورت می‌شود و وی دیگر قادر به ارسال پیام برای شما نخواهد بود. بعد از چند بار ریپورت شدن به شیوه مشابه امکان ارسال پیام توسط کاربر مذکور برای کاربران ناشناس دیگر صلب خواهد شد. در این حالت اصطلاحا تلگرام فرد ریپورت شده است.

 

حالا میدانید که برای خروج شدن از یپورتی در تلگرام باید چه کرد؟ 

ما به شما میگوییم.

با یاران افزار همراه باشید……

<می خواهید ربات رفع ریپورتی تلگرام را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

طراحی ربات رفع ریپورتی

مسنجر تلگرام قابلیت های زیادی دارد که میتوان از آن در کار های مختلف استفاده کرد.عموما یکی از کارهای اشتباهی که کاربران از آن استفاده میکنند تبلیغات است.تبلیغات در این شبکه به صورتی که فرد مقابل خود را نمیشناسند یک نوع آزار محسوب میشود که باعث میشود تلگرام این افراد را به صورت مزاحم شناخته و دسترسی آن ها را محدود کند.برای تبلیغات و … میتوانید یک کانال ایجاد کنید و استفاده کنید اما مجاز نیستید که به افزادی که شماره شما را ندارند یا برعکس پیام دهید.

اگر این کار زیاد انجام شود فرد به اصطلاح ریپورت اسپم میشود و دیگر نمیتواند به افرادی که جز مخاطبین آن شخص نیستند(Mutual contact) پیام دهد.گاهی این مسئله ناگهانی برای کاربران رخ میدهد.

 

آموزش رفع ریپورت تلگرام توسط ربات 

پس از دیدن این پیغام دیگر نمیتوانید به افرادی که شماره شما در گوشی آن ها ذخیره نیست یا برعکس پیام دهید

این قابلیت باعث میشود تا افراد سودجو نتوانند به هدف خود برسند . همچنین اگر یک پیام تکراری را به ۴۰ نفر ارسال کنید این اتفاق برای شما خواهد افتاد

نکته : استفاده از شماره های مجازی نیز باعث ریپورت شدن میشود و راهی برای رفع ریپورت شماره های مجازی وجود ندارد

درضمن با حذف کردن اکانت نیز ریپورت بودن شما هیچ تغییری نمیکند .

 

روش دوم : رفع ریپورت اسپم با استفاده از ربات اسپم بوت

ربات رسمی تلگرام Spam bot که برای مشکلات ریپورت کاربران میباشد را میتوانید از لینک زیر اضافه کنید

  1. و بعد از اضافه کردن روی start بزنید
  2. در صفحه بعد گزینه this is a mistake را انتخاب کنید
  3. در مرحله بعد گزینه yes را بزنید
  4. سپس گزینه No! Never did that را بزنید که با این کار شما قبول میکنید که مزاحم کسی نمی شوید
  5. ربات Spam bot اعلام خواهد کرد که به چه علتی ریپورت شده اید و اگر ریپورت دائمی نباشد تاریخ رفع ریپورت را به شما میدهد

 

توجه داشته باشید که تنها ربات رسمی برای رفع ریپورت ربات  است

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات رفع ریپورتی تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

دلایل ریپورت شدن در تلگرام چیست؟

دلایل مختلفی می‌توانند منجر به ریپورت شدن در تلگرام شوند که ارسال پیغام های اسپم و مزاحمت برای دیگر کاربران این مسنجر فقط یک نمونه از این موارد است. به صورت کلی اصلی ترین دلایلی که ممکن است منجر به ریپورت شدن اکانت تلگرام کاربران شود، شامل موارد زیر خواهند بود:

ارسال پیغام های اسپم از طریق ربات های تبلیغاتی
عضویت در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی که عملکرد آن ها برخلاف قوانین تلگرام است.
ارسال بالغ بر ۱۰۰ پیام خصوصی در طول روز برای افراد ناشناس
استفاده از استیکرهای غیرمجازی که تلگرام امکان اضافه کردن آن ها به لیست استیکرها را نمی‌دهد.
فوروارد کردن لینک های اسپم، فعال کننده ربات ها و غیره که منجر به آزار دیگر کاربران می‌شوند.
ارسال پیغام های تکراری و تبلیغاتی برای کاربران ناشناس تلگرام
علاوه بر دلایل فوق دلایل بسیار زیاد دیگری هم می‌توانند منجر به ریپورت شدن اکانت تلگرام شما شوند. در برخی شرایط حتی دیده شده افراد با نا آگاهی از نحوه عملکرد و کاربرد گزینه Report Spam به محض اینکه از سوی کاربری یک پیغام دریافت می‌کنند، گزینه مذکور را لمس کرده و برای وی دردسر ایجاد می‌نمایند. اما به صورت کلی تا زمانی که برای دیگر کاربران تلگرام مزاحمتی ایجاد نکنید و اقدامات شما برخلاف قوانین این مسنجر نباشد، اکانت شما ریپورت نخواهد شد.

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ربات رفع ریپورتی تلگرام**
**طراحی ربات رفع ریپورتی به صورت اختصاصی و حرفه ایی**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

 

 

رفع ریپورت تلگرام رفع ریپورت تلگرام

هر نرم افزار پیام رسانی که جزو شبکه های اجتماعی محسوب می شوند دارای یکسری قوانین کلی و یکسری قوانین جزئی هستند. قوانین استفاده و همچنین قوانین حریم خصوصی از جمله این موارد هستند. بهتر است قبل از استفاده از این ابزارها، قوانین آنرا به دقت مطالعه نماییم و درصورت تناقض با خواسته های ما، از آن استفاده نکنیم و یا استفاده صحیح و هوشمندانه از آن داشته باشیم. یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران تلگرام با آن مواجه می شوند ریپورت شدن است. ریپورت به معنی گزارش است به این معنی که اکانت تلگرام شما به جهت تخلف و مغایرت با قوانین تلگرام محدود شده است. در این مواقع است که به فکر رفع ریپورت تلگرام خواهیم افتاد. لازم می دانیم قبل از ارائه راهکار جهت رفع ریپورت تلگرام یکسری موارد را مرور کنیم.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در مورد معرفی بهترین روش های خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) صحبت کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سیزده =