ساخت ربات زیرمجموعه گیری

ربات زیرمجموعه گیری

ساخت ربات زیرمجموعه گیری

ساخت ربات زیرمجموعه گیری، اگر قصد این را دارید تا ممبر و اعضای فعال کانال و یا گروه خود را افزایش دهید . استفاده از ربات زیرمجموعه گیری بهترین گزینه می باشد.
ربات جذب ممبر و زیرمجموعه گیری تلگرام آیا قصد دارید اعضا کانال خودتون افزایش بدهید آیا می خواهید اعضای کانالتون عضو شهر خودتون باشن آیا قصد دارید مخاطب خاصی برای کانالت تهیه کنید جایزه بدهید و عضو گیری کنید این جایزه می تواند شارژ باش یا محصولات فروشگاه خودتون مثل عروسک ، مبل، سرویس رایگان،

طراحی ربات زیرمجموعه گیری

امکانات فراوانی را در اختیار شما مدیران عزیز قرار می دهد. می توان گفت که کارایی این ربات به این گونه می باشد که برای هر شخص و یا گروهی که بخواهید یک دعوت نامه اختصاصی میفرستد و شخص را به گروه و کانال شما دعوت می نماید. هنگامی که شخصی با این دعوت نامه عضو گروه و یا کانال شما می شود در واقع یک زیرمجموعه برای شما در دیتابستان ثبت می شود.

 

ساخت ربات زیرمجموعه گیری
ساخت ربات زیرمجموعه گیری

ربات جذب ممبر و زیرمجموعه گیری تلگرام

این دوره برای جذب ممبر به ربات و گرفتن تلفن کاربران اهمیت زیادی دارد. شما میتوانید شرایطی را برای کاربرانی که عضو بیشتری به ربات دعوت میکنند فراهم کنید و جوایزی برای آنها در نظر بگیرید تا آمار کاربران ربات شما افزایش یابد.در این دوره کاربران میتوانند تعداد زیر مجموعه های خود را نیز مشاهده کنند.در این دوره همچنین روش اجبار در عضویت در کانال برای دریافت خدمات خاص در ربات آموزش داده شده است به گونه ای که کاربران برای دریافت خدماتی در ربات باید عضو کانال خاص و مورد نظر ما شوند و در صورت left یا ترک کانال مورد نظر امکان دریافت خدمات را نخواهند داشت.

برنامه نویسی ربات زیرمجموعه گیری

این ربات با زبان php نوشته شده است و امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. و شما می توانید با تماس با گروه مهندسی یاران افزار این ربات را به صورت اختصاصی سفارش دهید و تحولی عظیم در کانال و یا گروه تلگرامی خود ایجاد نمایید.

راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار چگونه است؟
شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷
شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷

 

ربات زیر مجموعه گیر

تلگرام بستری را برای بسیاری از کاربران فراهم کرده است تا بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند. این امکان را با ربات ها فراهم کرده است. ربات های بسیاری وجود دار که بسیار به مدیران گروه ها و کانال های تلگرامی برای موفقیت بیشتر کمک می نماید. یکی از این ربات ها که بسیار به مدیران کمک می کند ربات زیرمجموعه گیری تلگرامی می باشد.
هدف اصلی این ربات  دعوت ممبر های فراوان به کانال شما می باشد که هر چه این ممبر ها افزایش یابند درآمد شما نیز افزایش می یابد.

زیرمجموعه گیری در تلگرام یکی از روش های بسیار عالی در جذب ممبر است. شما با استفاده از این متد به هر کاربر یک لینک اختصاصی می دهید، کاربران لینک اختصاصی مخصوص به خودشان را در فضای تلگرام منتشر می کنند. به این صورت همراه خود چندین کاربر می آورند، این شیوه از بازاریابی مقرون به صرفه ترین شیوه در فضای تلگرام است. در این میان به کاربرانی که تعداد دعوتی های بیشتری داشته باشند، جوایز یا مزایایی تعلق می گیرد.

ساخت ربات

خب حتما درباره شرکت های هرمی و گلد کویست شنیدید،که چطور به سرعت خیلی زیادی رشد کردن و بزرگ شدن….و یا حتما سامانه های شارژ هرمی همراه اول و ایرانسل رو تجربه کردید که پایه و اساس آنها جذب عضو جدید است.

ربات جذب ممبر و زیر مجموعه گیری در واقع این امکان را برای کاربران شما فراهم میکند که دارای یک لینک دعوتنامه اختصاصی باشند. کاربران با ارسال لینک دعوتنامه ربات ، به سایر کاربران تلگرامی ، آنها را دعوت به عضویت در ربات میکنند.با اینکار کاربران دعوت شده به عنوان زیر مجموعه های کاربر مورد اشاره در دیتابیس MySQL ثبت میشوند.

 

ساخت ربات زیرمجموعه گیری
ساخت ربات زیرمجموعه گیری

ربات تلگرام چیست ؟

این نوع سیستم درآمد زایی معروف Paid Referral یا همان Affiliate Referral است.این سورس ربات تلگرام زیرمجموعه گیری و جذب ممبر یک پلن درآمدزایی بسیار خاص دارد به اینصورت که کاربر در ابتدا با اتصال به درگاه پرداخت در سطح های تعیین شده توسط مدیر عضو ویژه (VIP) ربات می شود.بعد از آن می تواند با دریافت لینک اختصاصی شروع به جذب ممبر و کسب درامد و افزایش موجودی کیف پول به ازای هر عضو جدید کند.در نهایت می توانید وجه موجود در کیف پول را با انجام تسویه حساب به کارت/حساب بانکی حود واریز کند.

امکانات ربات تلگرام زیرمجموعه گیری

 1. متصل به درگاه پرداخت آنلاین زرین پال
 2. امکان فعالسازی عضویت ویژه (VIP)
 3. دکمه های شیشه ای برای عملیات مختلف
 4. دارای کیف پول مجازی
 5. امکان دریافت لینک اختصاصی برای دعوت
 6. دارای ۵ سطح زیرمجموعه گیری
 7. سطح بندی درصد دریافتی به ازای هر عضو دعوت شده
 8. امکان ارسال تسویه حساب
 9. دارای فیلترهای دقیق برای انجام عملیات تسویه,پرداخت,دعوت
 10. دارای بخش پشتیبانی ربات
 11. دارای بخش راهنمایی کسب درامد
 12. امکان وارد و ویرایش اطلاعات بانکی جهت تسویه حساب
 13. نمایش آمار بسیار دقیق به کاربر
 14. دریافت گزارش گیری درآمدهای کل,باقی مانده,برداشت شده
 15. اطلاعات حساب اعضای زیرمجموعه عادی و ویژه
 16. دارای پنل مدیریت تحت تلگرام
 17. امکان ارسال پیام همگانی
 18. امکان نمایش آمار کاربران
 19. متصل به دیتابیس MySQL
 20. کدنویسی OOP بهینه
 21. و غیره

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =