ربات عضوگیر

ربات عضوگیر

ساخت ربات عضوگیر

ربات عضوگیر ، یکی از دغدغه های اصلی مدیران گروه ها و کاال های تلگرامی افزایش ممبر می باشد. هر چه تعداد اعضا و ممبر بیشتر باشد مدیر کانال و یا گروه تلگرامی سریعتر می تواند به سود و درآمد برسد. به همین علت مدیران همواره در تلاش هستند تا بتوانند ممبر واقعی و فعال جذب نمایند.

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات عضوگیر تلگرام**
**طراحی ربات عضوگیر به صورت اختصاصی و حرفه ایی**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

برنامه نویسی ربات عضوگیر 

ربات عضوگیری اجباری برای کانال، یک ربات دو منظوره است. ربات عضوگیری کانال، تعداد اعضای گروه و کانال شما را به طور همزمان افزایش می دهد. این قابلیت به طور رایگان در ربات های شمارنده نیک طنین اضافه شده است و تمام کاربرانی که از ربات شمارنده استفاده می کنند می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

ربات عضوگیری اجباری برای کانال چگونه کار می کند؟
زمانی که قابلیت عضوگیری اجباری برای کانال در ربات شمارنده فعال شود، کاربران گروه تا زمانی که عضو کانال مربوطه نشده اند اجازه ارسال پیام در گروه را ندارند.

ربات عضوگیر
ربات عضوگیر


چرا ربات عضوگیری اجباری برای کانال؟

افزایش تعداد اعضای کانال به منظور اطلاع رسانی و ارسال پیام و تبلیغات یکی از اهداف مدیران کانال ها است. معمولا مدیران گروه هایی را نیز در کنار کانال رسمی خود ایجاد می کنند تا در آنجا به سوالات کاربران پاسخ داده شود و تعاملی موثر به وجود آید. اما کانال و محتوای آن که از سوی مدیر به طور یکطرفه ارسال می شود اهمیت بسیار بیشتری دارد. لذا مدیران جهت اطلاع رسانی گسترده تر و افزایش اعتبار کانال ترجیح می دهند اعضای واقعی برای کانال خود داشته باشند.

قابلیت عضوگیری اجباری 

کلیه مدیرانی که دارای گروه و کانال هستند، اعم از فروشگاه ها، گروه های اطلاع رسانی، گروه های تبلیغاتی می توانند این قابلیت را فعال کنند.

اگر کانال ندارید می توانید با اجباری کردن عضویت اعضا در کانال دوستان خود، به افزایش اعضای کانال آن ها کمک کنید.

چگونه قابلیت عضوگیری اجباری برای کانال را فعال کنید؟
کاربرانی که قبلا ربات شمارنده را در گروه های خود فعال کرده اند: برای فعال سازی قابلیت عضوگیری اجباری کانال کافی است به راهنمای اضافه کردن ربات به کانال مراجعه کنید.

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات عضوگیر تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

بهترین ربات ممبرگیر تلگرامربات ممبرگیر

ربات پیشرفته افزایش اعضای کانال و گروه با امکانات بالا

 1.  ممبر ها ۱۰۰% واقعی 
 2. ۱۰% پورسانت زیر مجموعه گیری
 3.  دارای فیلم های آموزشی جامع …
 4. امکان درخواست ممبر فوری
 5.  و امکانات بسیار دیگر . . .
 6. سرعت بسیار بالا . . .
 7. افزایش اعضای کانال
 8. افزایش اعضای گروه
 9. امکان دریافت ممبر فوری
 10. سکه روزانه
 11. کسب در آمد
 12. و دیگر امکانات


دیگر امکانات ربات عضوگیر ‏

 • سفارش سریع عضو ، امکان سفارش همزمان چند کانال و بررسی تک تک
 • ورود همزمان با ۲۰ اکانت، بدون نیاز به وارد کردن کد تایید به سرعت بین اکانت های خودتون جابه جا بشید و سکه و الماس هاتونو افزایش بدید.
 • آمارگیر و آنالیز کانال در فالووربگیر تلگرام، شما قابلیت بررسی تعداد روزانه افزایش ممبر کانال تلگرام و تعداد روزانه افزایش ویو پست ها و رشد کانال رو در چارت های آماری مختلف در برنامه در ممبر بگیر تلگرام دارید.
 • استفاده از قابلیت فالو خودکار ، برای فالو کردن و جمع کردن سریع الماس و استفاده سریع از برنامه ممبر گیر تلگرام
 • قابلیت تبدیل سکه و الماس به یکدیگر، در برنامه فالوور گیر تلگرام با توجه به نیاز به سفارش عضو یا بازدید میتونید الماس و سکه های خودتون رو به یکدیگر تبدیل کنید


<می خواهید ربات عضوگیر تلگرام را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

 

طراحی ربات عضوگیر

امکان سفارش بازدید فقط برای یک پست، بازدید فقط برای یک پست مخصوص مسابقات تلگرامی و چالش، همچنین امکان سفارش برای ۵۰ و ۱۰۰ پست قبل با تخفیف های فوق العاده هم وجود داره. دانلود برنامه عضو گیر تلگرام بهترین راه برای افزایش عضو واقعی چنل تلگرام ( افزایش اعضا واقعی کانال تلگرام ) و افزایش سین و ویو تلگرام است.

‏نحوه کار 

‏در برنامه عضوگیر تلگرام، کانال ها و پست های کاربران به شما نمایش داده می‌شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو کردن یا بازدید کردن از آنها الماس و سکه بدست میارید و با استفاده از همون سکه‌ها شما هم می‌تونید کانالتون رو به معرض نمایش بگذارید و درخواست افزایش عضو کانال تلگرام یا افزایش بازدید پست های کانال بدید. افزایش اعضا کانال تلگرام ( افزایش ممبر کانال تلگرام و همچنین افزایش بازدید تلگرام ) به سادگی امکان پذیر خواهد بود.
‏نکته:
‏برنامه از دسترسی (API) امن تلگرام استفاده می کند و اطلاعات شما به صورت کدگذاری بین سرور و برنامه منتقل می شود و هیچگونه دسترسی به پیغام ها و اطلاعات شما وجود ندارد.

‏عضو بگیر تلگرام این امکان رو به شما میده تا تعداد اعضای کانال مورد نظر خودتون رو با کاربران ایرانی و واقعی افزایش بدید. همچنین میتوانید نمودار رشد روزانه اعضا و نمودار تعداد بازدید از پست ها رو بر روی چارت های آماری مشاهده کنید و کانال خودتون رو مدیریت کنید.
‏اگر نیاز به افزایش عضو تلگرام و افزایش سین تلگرام دارید، دانلود برنامه عضو گیر telegram رو به شما پیشنهاد می کنیم. دقت کنید که افزایش ویو واقعی و افزایش کاربر واقعی کانال تلگرام با این برنامه امکان پذیر است.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سه =