ربات فال و طالع بینی

ربات فال و طالع بینی

ساخت ربات فال و طالع بینی

گروه برنامه نویسی یاران افزار بار دیگر یک ربات خلاقانه برای شما فعالان پیام رسان تلگرام برنامه نویسی کرده است.

به ربات فال و طالع بینی خوش آمدید 

ما میتونم شما رو با فال و طالع بینی شگفت زده کنیم 

کاری دیگر از : تیم برنامه نویسی یاران افزار

ربات هوشمند فال و طالع بینی تلگرام که قادر می باشد تا طالع شما را به شما بگوید . و هر نوع فالی را که می خواهید برای شما انجام می دهد. این ربات یکی از پربازدید کننده ترین ربات های تلگرام می باشد، این ربات کاملا سرگرم کننده است که شما با استفاده از همین قابلیت می توانید به راحتی با کمک این ربات ممبر کانال و یا گروه خود را افزایش دهید.

افزایش ممبر واقعی و رایگان دقیقا همان چیزی می باش که بسیاری از مدیران به دنبالش هستند. پس همین حالا این ربات خاص را سفارش دهید.

ربات فال و طالع بینی
ربات فال و طالع بینی

طراحی ربات فال و طالع بینی

فال و فال گیری و طالع بینی و پیشگویی از هزاران سال پیش در بین مردم بسیار رواج داشته و بسیار مرسوم بوده. حتی اگر شخصی به فال اعتقاد نداشت باز هم برای سرگرمی از فال و طالع بینی استفاده میکرد. امروزه با پیشرفت علم فناوری و تکنولوژی سایت های بسیاری برای طالع بینی و فال طراحی شده است. و حالا به علت تعداد زیاد کاربران فعال تلگرام ، ربات فال و طالع بینی نیز برای این پیام رسان ساخته شده است.
فال های مختلفی وجود دارد از جمله فال حافظ، تاروت، فال انبیا و غیره. که تمامی این فال ها را می توانید در این ربات پیدا نمایید. 

 

<می خواهی ربات فال و طالع بینی تلگرام را سفارش بدی؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

ربات فالگیر واقعی

فال و طالع بینی بیشتر جنبه سرگرمی و وقت گذرونی دارد که اغلب افراد در زمان اوقات فراغت از فال و پیشگویی استفاده می کنند. تا قبل از گسترش تلگرام افراد برای فال گرفتن هزینه ای زیادی را پرداخت می کردند اما امروزه با وجود ربات تلگرامی فال و طالع بینی  رایگان می توانید طالع خود را ببینید.

ربات فال و طالع بینی
ربات فال و طالع بینی

برنامه نویسی ربات فال و طالع بینی

پیشنهاد ما به شما خرید ربات فال و طالع بینی می باشد. سپسنصب آن به روی تلگرام خود. بعد از ثبت ربات به روی تلگرامتان و انتخاب گزینه شروع لیستی از انواع فال ها به شما نمایش داده میشود که با انتخاب هر مورد می توانید به راحتی و کمتر از چند دقیقه طالع خود را ببینید.

 

 

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات مذهبی محرم تلگرام**
**طراحی ربات مذهبی محرم به صورت اختصاصی و حرفه ایی**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

 

ساخت ربات

این ربات بسیار هوشمندانه و کاربردی می باشد و بسیار کارآمد. این ربات به زبان php  برنامه نویسی شده است . فرقی ندارد شما مدیر یک کانال و یا مدیر گروه هستید و یا یک کاربر فعال در پیام رسان تلگرام خیلی راحت می تواند این بات جذاب را همین حالا سفارش دهید.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هشت =