ربات قرعه کشی پیشرفته

ربات قرعه کشی پیشرفته

ساخت ربات قرعه کشی پیشرفته

ربات قرعه کشی پیشرفته ، امروزه بزرگترین دغدغه و مهمترین دغدغه مدیران کانال ها و گروه های تلگرامی ، جذب ممبر و عضو فعال می باشد. و همواره به دنبال راه جدیدی برای جذب ممبر واقعب هستند. اما دیگر این دغدغه به پایان رسیده است!!!! چگونه!؟ تیم برنامه نویسی یاران افزار این مشکل را برای شما مدیران عزیز حل کرده است.

با ما همراه شوید تا  در ادامه به شما بگویم راه حل پیشنهادی چیست…..

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات قرعه کشی پیشرفته تلگرام**
**طراحی ربات قرعه کشی  به صورت اختصاصی و حرفه ایی**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

طراحی ربات قرعه کشی 

راه های فراوانی برای جذب ممبر وجود دارد و بدون شک شما اگر یکی از مدیران فعال تلگرامی باشید تک تک این راه ها را رفته اید و به نتیجه نرسیده اید. اما دیگر وقت آن رسیده است تا به دغدغه خود پایان بدهید . شرکت برنامه نویسی یاران افزار رباتی جدید با نام ربات قرعه کشی پیشرفته را برنامه نویسی و طراحی کرده اند که هدف اصلی این ربات جذب ممبر واقعی می باشد .

 

چرا به ربات تلگرام نیاز داریم؟

شما با کمک ربات قرعه کشی پیشرفته می توانید به راحتی کاربر را تحریک نمایید تا عضو گروه و یا کانال شما بشوند. به طور مثال شما بایدیک سری جوایز در نظر بگیرید هر چه این جوایز نفیس تر باشند بهتر می باشد. به طور مثال ( کارت شارژ، سکه طلا، و هزاران جایزه دیگر ) کاربر برای رسیدن به بهترین جایزه تحریک میشود تا به دستورات شما گوش دهد .

شما هنگامی که یک مسابقه قرعه کشی در کانال و یا گروه خود راه اندازی می نمایید باید یک سری شرایط و قوانین برای افراد در نظر بگیرید تا شخص در صورت رعایت شرایط و قوانین می تواند در مسابقه شرکت کند .

شرایط شرکت در قرعه کشی به اینگونه می باشد که هر شخصی باید شخص دیگری را هم در کانال و یا گروه عضو کند تا بتواند در قرعه کشی شرکت نماید. به همین ترتیب هر شخصی شخص دیگری را هم در کانال و یا گروه شما عضو می نماید و اینگونه تعداد اعضا و ممبر شما افزایش می یابد.

و حالا با کمک ربات قرعه کشی پیشرفته یک قرعه کشی ساده برگزار می نمایید. 

امکانات پنل مدیریتی ربات قرعه کشی به گونه ای طراحی شده است که شما میتوانید تمام بخشهای ربات و حتی پیامهایی که در زمانهای مختلف به اعضا ربات ارسال میشود را ویرایش کنید.

امنیت در تلگرام
مشاهده لیست اعضا و خروجی گرفتن از آنها و ده ها قابلیت دیگر، از امکانات این سیستم هوشمند میباشد.

نکته : اما این مورد هم در نظر داشته باشید که اگر جوایز را به گونه ایی در نظر بگیرید که بتوانید به شخص برنده جایزه را اهدا نماید به نفع خود شما می باشد.


اولین ربات قرعه کشی در تلگرام

قرعه کشی روشی برای اهدای جوایز است که در آن، از بین تمام اعضا، تعداد محدودی به دلخواه به صورت تصادفی(توسط ربات)انتخاب می شوند.

مدیران کانال برای تشویق و ترغیب اعضای خود و همچنین افزایش ممبر کانال می توانند از این ربات بهره ببرند. بدین صورت که قرعه کشی بین اعضای کانال برگزار کنند و انگیزه ای باشد برای ماندن افراد در کانال.


 ویژگی های ربات قرعه کشی پیشرفته

  1. الزام به عضویت در کانال دلخواه
  2. انتخاب خودکار برندگان توسط ربات
  3. نمایش اسامی برندگان در کانال دلخواه توسط ربات
  4. ارسال پیام به برندگان توسط ربات
  5. انجام قرعه کشی در زمان دلخواه
  6. درگاه پرداخت آنلاین

<می خواهید ربات قرعه کشی پیشرفته تلگرام را سفارش بدهید؟>
<نمی دانی از چه راهی باید سفارش ساخت ربات را به تیم یاران افزار رو ثبت کنی؟>
<من بهت می گم…>
<راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی یاران افزار :>
<شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷>
<شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷>

 

ساخت ربات قرعه کشی بین اعضای گروههای تلگرامی

از جمله مواردی که باعث ایجاد انگیزه و فعالیت بیشتر بین کاربرهای یک گروه تلگرامی میشه دادن هدیه و جایزه به اعضای اون گروه هستش؛ ربات امروز کارش اینه که به محض ورود هر عضو جدید اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، نام کاربری (در صورتی که اینا رو داشته باشه) و چت آیدیشون رو توی یه فایل متنی ذخیره میکنه و با استفاده از یه دستور که براش مشخص کردیم از بین اعضا یک نفر رو انتخاب میکنه به عنوان برنده و کسی که جایزه بهش تعلق میگیره.


طرز کار این ربات مشابه ربات خوش آمدگویی هستش. فقط به جای خوش آمد گفتن اطلاعات رو ذخیره میکنه؛ البته میتونید اینا رو ترکیب کنید که همزمان خوش آمدگویی هم بکنه. ما اینجا از متد getData برای دریافت اطلاعات آنی فعالیتهای گروه و از آرایه new_chat_members برای تشخیص اضافه شدن کاربر جدید به گروه استفاده میکنیم.

کاربرها به ۲ روش وارد گروه میشن، یا از طریق گزینه add member اونا رو اضافه میکنید و یا بقیه اضافه میکنن، یا اینکه خودشون روی لینک دعوت کلیک میکنن. برای تشخیص ورودیهای جدید از کد زیر استفاده میشه:

**پیشنهاد یژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات قرعه کشی پیشرفته تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

موفق باشید

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =