ربات پست گذار

ربات پست گذار

ساخت ربات پست گذار

ربات پست گذار

بهترین ربات پست گذار

ربات پست گذار گروه تلگرام رایگان

ساخت ربات پست گذار تلگرام

ربات پست گذار عاشقانه

ربات پست گذار اینستاگرام

ساخت ربات پست گذار کانال

آموزش ساخت ربات پست گذار

ربات دستیار کانال رایگان

برنامه نویسی ربات پست گذار

همه مدیران کانال های تلگرامی و گروه های تلگرامی همواره در تلاش هستند تا بتوانند ممبر و اعضای گروه و کانال خود را افزایش بدهند و این افزایش ممبر به گونه ایی باشد که کاربران فعال باشند. راه های متعددی برای افزایش ممبر واقعی وجود دارد اما بسیاری از روش ها هزینه های فراوانی دارد . امروز در این مقاله تیم برنامه نویسی یاران افزار قصد دارد به شما یکی از روش های افزایش ممبر واقعی را معرفی کند.

راه حل افزایش ممبر تلگرام چیست؟

تیم یاران افزار به شما ربات پست گذار تلگرام را معرفی میکند. شما با استفاده از این ربات می توانید سطح کانال و یا گروه خود را ارتقا بدهید و فعالیت کانال را افزایش دهید در نتیجه می توانید ممبر بیشتری جذب نمایید.

با ما همراه باشید تا در ادامه ربات پست گذار تلگرامی را معرفی نماییم…

**پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = سفارش ساخت ربات پست گذار تلگرام**
**آدرس سایت = www.yaranafzar.com**

طراحی ربات پست گذار

کاربرانی که در کانال شما عضو هستند توقع دارند تا کانال شما همواره فعال 

فرستادن پست های منظم تاثیر چشمگیری بر میزان استفاده کاربر از کانال دارد.
کانال هایی که برای کاربران خودبه صورت منظم مطلب می فرستند به نسبت سایر کانال ها ۸۸% بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین تعداد اعضای کانال ، در صورتی که پست های منظم دریافت کنند، افزایش می یابد و باعث عدم ریزش کانال می شود


فرستادن پست های منظم در کانال، در درصد کاربرانی که در ماههای اول پس از عضویت در کانال از آن استفاده مداوم می کنند بسیار موثر است. مشاهده شده است که کاربرانی که پست های منظم دریافت می کنند در مقایسه با سایر کانال ها پس از گذشت تقریبا ۱ هفته از عضویت در کانال ، ۲ تا ۳ برابر اشتیاق بیشتر برای استفاده از آن از خود نشان می دهند.

این ربات یک پست گذار خودکار برای کانال ها هستش.این ربات رو به کانالت ببر تا بهترین پست هارو بذاره.این ربات روزانه از ۶ تا ۱۰ پست در کانال میذاره.پستهای این ربات دلنوشته ، عاشقانه ، شعر و گاهی آهنگ می باشد. هیچ گونه پُست غیر اخلاقی و سیاسی و…. نداره

 

مزیت ادمین چنل برای شما چیست؟

با “ادمین چنل” نیازی به داشتن افراد ادمین مجزا برای ارسال مطلب ندارید.کافی است ثبت نام کنید و یک پنل حرفه ای را در اختیار داشته باشید و از خوبیهای ارسال مطلب خودکار سود ببرید.

ارتباط موثر و منظم با کاربران خود
از این سرویس می توانید مطالب خود را شامل متن عکس و فایل از قبل آماده کنید و در زمان بندی مشخص به صورت مداوم به کانال خود ارسال کنید. به کاربراخود اعلام کنید که کانال شما به روز شده و برای مدتی مدیریت کانال خود را به سرویس ما بسپارید..البته زیر نظر خودتان …کافیست یک بار مطالب را آماده کنید و سپس موتور هوشمند ارسال مطلب ما باقی کار ها را سر موقع مشخص انجام می دهد

ارائه آمار کاربران
شما می توانید آمارهای متنوعی از ارسال های خود در اختیار داشته باشید. آمارهایی مانند میزان و روند ارسال ها، تعداد دیده شدن ارسال ها، و روند رشد کانال تلگرام خود و … که می توانند شما را با خصوصیات کاربرانتان آشنا کند و با شناخت بهتری برای آنها مطلب های خودتون رو طراحی کنید.

یک هفته استفاده رایگان با همه ی امکانات
شما میتوانید یک هفته به صورت رایگان با تمامی امکانات مطالب خود را بهصورت منظم وزمانبندی شده برای کاربران خود بفرستید تا امکانات و استفاده آن را ببینید و اگر سرویس ما رو پسندیدید ، با هزینه ی بیسار اندک سرویس ما رو به خدمت بگیرید.

زمانی که سیستم ارسال مطلب خودکار فعال است،مطالب در زمان های مشخص شده ی توسط شما در پنلتان به صورت اتوماتیک و خودکار در کانال تلگرام شما ارسال می شود. شما از قبل مطالبی را در پنلتان آماده می کنید و با چند کلیک روبات خود را تنظیم می کنید و از آن به بعد روبات در زمان های مشخص شده شما در کانالتان پست میگذارد.

 

ربات مدیر

کانال، یکی از امکانات جدید تلگرام است که استفاده از آن بسیار آسان است و برای اشخاص سرشناس یا موسسات، مراکز و … کاربردهای تبلیغیِ ساده و موثری دارد.

محتویات بسیاری از کانال‌ها در واقع محتویات سایتی بر بستر اینترنت است که در کانال نیز منعکس می‌گردد و مدیر/مدیران هر کانال به صورت دستی مجبور به کپی مطالب از سایتشان به کانال تلگرامی هستند که این مساله در طولانی‌مدت، وقت زیادی را از مدیر کانال می‌گیرد و همچنین ممکن است به دلیل مشغله و …، با دقت و سرعت لازم انجام نگیرد.

«ربات مدیر» این وظیفه را به عهده می‌گیرد که مطالب موردنظر شما را به صورت مستمر به کانال شما ارسال نماید.

امکانات ربات مدیر

 • ارسال اتوماتیک مطالب جدید از سایت‌ها و اینستاگرام به کانال شما
 • امکان تعریف و مدیریت چندین کانال و اختصاص چندین ورودی (فید سایت یا اکانت اینستا) برای هر یک از آنها
 • امکان تعریف تعداد دفعات پایش فید/اینستا در روز
 • امکان تعریف محدوده زمانی مجاز برای ارسال به کانال
 • امکان تعریف لیست کلمات ممنوع (که وجود آنها در مطلب جدید، مانع از ارسال آن مطلب به کانال می‌گردد)
 • امکان تعریف لیست کلمات ضروری (که وجود آنها در مطلب جدید، برای ارسال مطلب به کانال لازم است)
 • امکان تعریف لیست کلمات برای جایگزینی (Replace) قبل از ارسال مطلب به کانال
 • امکان غیرفعال کردن نمایش لینک مطلب اصلی
 • امکان غیرفعال کردن اطلاع‌رسانی (Notification)
 • امکان غیرفعال کردن پیش‌نمایش لینک‌های متن
 • امکان نمایش تصویر موجود در فید، زیر مطلب (مثال)
 • امکان پیش‌نمایش لینک بدون نمایش URL لینک!
 • امکان تعریف «امضاء» برای هر فید جهت الصاق به انتهای مطلب ارسالی به کانال
 • ارائه آمار دقیق تعداد چک شدن هر منبع (فید/اینستا) و تعداد ارسال به هریک از کانال‌های شما
 • امکان ارسال به کانال خصوصی

 

ربات تلگرام پست گذار اتوماتیک و هوشمند

وظیفه اصلی ربات پُست گذار ، بر عهده گرفتن برخی از وظایف روزمره و خسته کننده مدیران کانال های تلگرامی و صرفه جویی در زمان برای این افراد می باشد.

این ربات با تحتِ نظر گرفتنِ کانال های دلخواه شما ، فعالیت و پُست های ارسالی در این کانال ها رو رصد کرده و مطالب ارسالی را جهتِ انتشار در کانالِ شما آماده سازی و ثبت میکند. 

ادمین چنل چیست؟

ادمین چنل،سرویس ارسال مطلب های از قبل آماده شده ی شما،با زمان بندی شما در کانال شما می باشد.ادمین چنل به روباتی که مالکیت و کنترلش کاملا در دستان شماست با اجازه ی شما به کانال تان در زمان های مشخص از قبل تعیین شده در کانالتان پست یا مطلب میفرستد و به شما آلارم های هوشمندی مبنی بر شارژ کردن بانک مطالب ارسال نشده می دهد.و کانال شما را مدیریت میکند.همچنین به شما گزارشات ارزشمندی از کانالتان در لحظه می دهد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 14 =